Řazení:

Aktuálně hledáme nové prodejce jazykových kurzů (spolupráce na IČO)!!!

Výhody spolupráce:

- Široká nabídka jazykových kurzů po celý rok (angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština, portugalština, ruština, arabština, čínština).

- Celorepublikový prodej (naše kurzy probíhají online).

- Vysoká provize za podej (15% z ceny kurzu).

- Provizi odečítáme z ceny kurzu, takže peníze obdržíte ihned (po každé zaplacené objednávce nám zašle prodejce fakturu na provizi)

- Je-li dosažen čistý obrat po odečtení provizí 300.000,- Kč, náleží prodejci jednorázová víceprovize ve výši 10.000,- Kč. Za každých dalších dosažených 300.000,- Kč čistého obratu náleží prodejci taktéž jednorázová víceprovize ve výši 10.000,- Kč.

- Každý měsíc odměňujeme nejlepšího provizního prodejce, který od nás obdrží 1 jazykový kurz dle vlastního výběru ZDARMA.

- Každý, kdo se stane našim provizním prodejcem (uzavře s námi smlouvu o obchodním zastoupení) získá BONUS 100 Kč (částka je splatná při objednávce kurzu - prodejce si vystaví fakturu).

- Znáte někoho dalšího (OSVČ, firmu), kdo by se chtěl stát našim provizním prodejcem? V případě, že ho doporučíte a začne s námi spolupracovat, obdržíte BONUS 100 Kč za každého zájemce (částka je splatná při objednávce kurzu - prodejce si vystaví fakturu).

Komu mohu kurzy prodávat? Komukoliv. Např: široké veřejnosti, školám (studentům a učitelům), firmám a jejich zaměstnancům.


V případě zájmu o provizní prodej nás kontaktujte na emailu info@svetjazyku.com nebo telefonicky +420 735 311 888.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci!Jazykové kurzy pro veřejnost, školy (studenty a učitele), firmy a jejich zaměstnance (množstevní výhody)!

V případě nákupu uvedeného množství jazykových kurzů od nás obdržíte další zdarma!

10 + 5 ZDARMA

20 + 15 ZDARMA

30 + 30 ZDARMA

Vybírat můžete zde: https://www.svetjazyku.com/Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.